поги́бнуть• (pogíbnutʹ) pf (imperfectiveпогиба́тьorги́бнуть)
| perfective aspect | ||
|---|---|---|
| infinitive | поги́бнуть pogíbnutʹ | |
| participles | present tense | past tense |
| active | — | поги́бший pogíbšij |
| passive | — | — |
| adverbial | — | поги́бши pogíbši |
| present tense | future tense | |
| 1stsingular (я) | — | поги́бну pogíbnu |
| 2ndsingular (ты) | — | поги́бнешь pogíbnešʹ |
| 3rdsingular (он/она́/оно́) | — | поги́бнет pogíbnet |
| 1stplural (мы) | — | поги́бнем pogíbnem |
| 2ndplural (вы) | — | поги́бнете pogíbnete |
| 3rdplural (они́) | — | поги́бнут pogíbnut |
| imperative | singular | plural |
| 2nd (ты/вы) | поги́бни pogíbni | поги́бните pogíbnite |
| past tense | singular | plural (мы/вы/они́) |
| masculine (я/ты/он) | поги́б pogíb | поги́бли pogíbli |
| feminine (я/ты/она́) | поги́бла pogíbla | |
| neuter (оно́) | поги́бло pogíblo | |