воцари́ться(vocarítʹsja) +-ся(-sja)
воцаря́ться• (vocarjátʹsja) impf (perfectiveвоцари́ться)
| imperfective aspect | ||
|---|---|---|
| infinitive | воцаря́ться vocarjátʹsja | |
| participles | present tense | past tense |
| active | воцаря́ющийся vocarjájuščijsja | воцаря́вшийся vocarjávšijsja |
| passive | — | — |
| adverbial | воцаря́ясь vocarjájasʹ | воцаря́вшись vocarjávšisʹ |
| present tense | future tense | |
| 1stsingular (я) | воцаря́юсь vocarjájusʹ | бу́ду воцаря́ться búdu vocarjátʹsja |
| 2ndsingular (ты) | воцаря́ешься vocarjáješʹsja | бу́дешь воцаря́ться búdešʹ vocarjátʹsja |
| 3rdsingular (он/она́/оно́) | воцаря́ется vocarjájetsja | бу́дет воцаря́ться búdet vocarjátʹsja |
| 1stplural (мы) | воцаря́емся vocarjájemsja | бу́дем воцаря́ться búdem vocarjátʹsja |
| 2ndplural (вы) | воцаря́етесь vocarjájetesʹ | бу́дете воцаря́ться búdete vocarjátʹsja |
| 3rdplural (они́) | воцаря́ются vocarjájutsja | бу́дут воцаря́ться búdut vocarjátʹsja |
| imperative | singular | plural |
| 2nd (ты/вы) | воцаря́йся vocarjájsja | воцаря́йтесь vocarjájtesʹ |
| past tense | singular | plural (мы/вы/они́) |
| masculine (я/ты/он) | воцаря́лся vocarjálsja | воцаря́лись vocarjálisʹ |
| feminine (я/ты/она́) | воцаря́лась vocarjálasʹ | |
| neuter (оно́) | воцаря́лось vocarjálosʹ | |